Ciprs: Es uzņemos visu atbildību par pēdējo piecu mēnešu notikumiem

0 komentāri

“Es uzņemos visu atbildību par pēdējo piecu mēnešu notikumiem. Taču mums visiem jāatzīst, ka pašreizējās problēmās vainīgi nevis pieci manas valdības mēneši, bet gan pieci gadi, kuros Grieķijai tika uzspiesta politika, kas nepalīdzēja pārvarēt krīzi,” tā Strasbūrā pauda “visa kontinenta peramais zēns”, Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs.

Ciprs Strasbūrā ieradies no Briseles, kur vakar noslēdzās kārtējās “bezrezultāta sarunas” starp Grieķijas valdību un tās aizdevējiem no eirozonas. Uzrunājot deputātus, Ciprs gan ieturēja samiernieciskāku toni nekā runājot mājās sajūsmināta komunistu pūļa priekšā. Tomēr no sava pamatuzstādījuma – krīzē vainojama ir Eiropa, nevis Grieķija – viņš neatkāpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr ne visi grieķi savas valdības spēlēto krievu ruleti ar starptautiskajiem aizdevējiem uztver ar sajūsmu. Labējās opozīcijas eirodeputāts Georgios Kircos brīdina – tā dēvētais Grexit jeb Grieķijas izstāšanās no eirozonas – ir pienācis tik tuvu, kā vēl nekad. Tas valstij nozīmētu iekšzemes kopprodukta (IKP) kritumu par 25%- 35%. Citiem vārdiem sakot, Grieķija atgrieztos 30 gadus senā pagātnē, no salīdzinoši pārticīgas Eiropas valsts atkal kļūstot par nabadzīgu Balkānu provinci.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas