Cilvēku kontrabandisti uz Eiropu ved Islāma valsts kaujiniekus

0 komentāri

Cilvēku kontrabandisti pāri Vidusjūrai uz Eiropu kopā ar citiem nelegālajiem imigrantiem ved Islāma valsts kaujiniekus, intervijā britu raidsabiedrībai BBC paziņoja Lībijas valdības padomnieks Abdulbasits Haruns.

Islāma valsts ļauj darboties dažiem kontrabandistiem, apmaiņā pieprasot 50% peļņas, norādīja amatpersona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas Savienības (ES) robežsargi vairākkārt brīdinājuši, ka kaujinieki izmanto nelegālo imigrantu maršrutus, lai nokļūtu Eiropā.
Lībija aizvadītajā nedēļā pauda kritiku ES plāniem izmantot karafloti cīņai ar kontrabandistiem.

Islāma valsts ir sagrābusi plašas teritorijas Sīrijā un Irākā, kur cenšas ieviest viduslaiku sunnītu paražas, pasludinājusi tur kalifātu un pastrādājusi neskaitāmas asins stindzinošas zvērības. Grupējumam lojalitāti apliecinājušas arī Lībijas ekstrēmistu bandas.

ES trešdien izziņoja pretrunīgi vērtētu plānu risināt nelegālās imigrācijas problēmas Vidusjūras reģionā, nosakot visām dalībvalstīm par pienākumu uzņemt noteiktu skaitu bēgļu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas