Cilvēki visā pasaulē novelk bikses jeb slavenais Bez Bikšu brauciens

0 komentāri

Ņujorka, Bukareste, Parīze un citas pasaules pilsētas aizvadītajā svētdienā, 12. janvārī, piedzīvoja Bez Bikšu braucienu. Proti, cilvēki labprātīgi sabiedriskajā transportā pārvietojās bez biksēm, piesaistot gan apkārtējo, gan fotogrāfu uzmanību.

Akcijas mērķis ir, esot tērptam atbilstoši laika apstākļiem, taču bez biksēm, izbraukt pēc iespējas vairāk sabiedriskā transporta maršrutu.

Piedāvājam arī Tev fotogalerijā aplūkot, kā Bez Bikšu brauciens notika citviet pasaulē!

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka šogad pirmo reizi Bez Bikšu brauciens norisinājās arī Latvijā. Tajā piedalījās aptuveni 30 cilvēki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas