Cilvēki pamazām sāk atgūt bagāžu, kas palika Briseles lidostā terorakta dēļ

0 komentāri

Viena no rūpēm, kas tagad pamatīgi nodarbina Briseles Zaventemas lidostas darbiniekus pēc otrdien notikušajiem teroraktiem, ir pamestās bagāžas savākšana un atdošana pasažieriem.

Šis darbs ir apjomīgāks nekā varētu šķist. Šobrīd vienā no kravas angāriem lidostas teritorijā jau savāktas ap 6000š somas un čemodāni, kas uzbrukumu brīdī atradās lidmašīnās vai uz bagāžas lentēm visā lidostā. Tā kā pēc sprādzieniem telpas bija jāevakuē, cilvēkiem lika mantas atstāt aiz sevis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs salikām visu bagāžu šeit, lai cilvēki var to atgūt. Esam lūguši, lai pasažieri meklē informāciju mājaslapā, jo šeit ir tikai tās somas, kas atradās lidmašīnās vai jau bija tikušas reģistrētas,” stāsta lidostas pārstāvis.

Šeit pagaidām neatrast čemodānus, kas bija vistuvāk sprādzienu vietai – reģistrācijas zonai. Tie joprojām stāv, kur tikuši pamesti, līdz policija un izmeklētāji pabeigs darbu notikuma vietā. Tas nozīmē, ka arī bojāgājušo personīgās mantas tuvinieki varēs atgūt vien pēc kāda laika.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas