Charlie Hebdo nākamais numurs iznāks sešās valodās

0 komentāri

Franču satīras žurnāla Charlie Hebdo nākamais numurs – pirmais pēc asiņainā uzbrukuma – iznāks sešās valodās, tostarp angļu, arābu un turku, otrdien paziņojis žurnāla galvenais redaktors.

Tomēr tikai franču, itāļu un turku versijas tiks izplatītas drukātā formātā, bet numurs angļu, spāņu un arābu valodā būs pieejams elektroniski, preses konferencē Parīzē paziņoja Charlie Hebdo galvenais redaktors.

Charlie Hebdo žurnālists Patriks Pellū iepriekš izteicās, ka jaunais numurs iznāks 16 valodās.

Jau vēstīts, ka nākamā numura tirāža būs trīs miljoni eksemplāri parasto 60 000 vietā un tajā atkal būs redzamas pravieša Muhameda karikatūras.

Bruņoti islāmisti – brāļi Šerifs un Saīds Kuaši – pagājušo trešdien Parīzē iebruka žurnāla Charlie Hebdo redakcijā, noslepkavojot 12 cilvēkus. Uzbrukuma gaitā šāvēji klieguši Allāhs ir dižens un Mēs esam atriebuši pravieti. Tas ir asiņainākais teroristu uzbrukums Francijā pēdējo 40 gadu laikā.

Brāļi Kuaši tika nogalināti piektdien policijas operācijas gaitā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas