Cerības satikt savus mīļos ir zudušas visiem, pauž EgyptAir lidmašīnas pasažieru tuvinieki

0 komentāri

Vidusjūrā turpinās pagājušajā nedēļā avarējušās Ēģiptes aviokompānijas EgyptAir lidmašīnas atlūzu un pasažieru meklēšana. Tikmēr izmisušie pasažieru tuvinieki stāsta, ka nu jau ir zudušas jebkādas cerības, ka viņu tuvie varētu būt izdzīvojuši.

”’Cerības savus mīļos vēl kādreiz satikt ir zudušas visiem. Izmeklētāji ņem DNS paraugus no visām upuru ģimenēm, lai spētu identificēt atrastās mirstīgās atliekas. Mēs nezinām, vai ir atrasti mūsu tuvinieki, vai joprojām turpinās meklēšana,”stāsta avarējušās lidmašīnas stjuartes tēvs.

Sākotnējās analīzes norāda uz lidmašīnā notikušu sprādzienu.

Tikmēr Ēģipte paziņojusi, ka lidmašīna pirms pazušanas nenovirzījās no kursa un neveica nekādus straujus pagriezienus, tas savukārt pastiprina aizdomas, ka katastrofu izraisījuši teroristi.

EgyptAir lidmašīna ar 66 cilvēkiem uz klāja, pazuda pagājušajā nedēļā virs Vidusjūras, aptuveni 290 kilometrus no Aleksandrijas Ēģiptē.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas