Cerība bēgļu krīzes risināšanā! Atpakaļ uz Turciju nosūtīs pirmos bēgļus

0 komentāri

Cerība bēgļu krīzes risināšanā. Saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) un Turcijas panākto vienošanos šodien no Grieķijas uz Turciju tiks nosūtīti pirmie patvēruma meklētāji.

Uz Turciju šodien nosūtīs teju piecus simtus bēgļu, kuri Egejas jūru bija šķērsojuši pēc 20. marta. Kamēr Turcijas premjerministrs Ahmets Davutoglu ar panākto vienošanos ir apmierināts un uzskata, ka Grieķijas bēgļu uzņemšana nekādā veidā neietekmēs Turcijas iedzīvotājus, vietējie ir pretējās domās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tūkstošiem Turcijas pilsētas Dikili iedzīvotāji izgājuši ielās, lai protestētu pret plānoto bēgļu uzņemšanu. Iedzīvotāji pauž bažas, ka līdz ar bēgļiem Turcijā ieplūdīs teroristi.

Marta beigās Turcija un Eiropas Savienība vienojās par 72 tūkstošu bēgļu pārvietošanu. Apmaiņā pret to Turcija saņems finanšu trīs miljardu eiro palīdzību, sarunu par iestāšanos ES atsākšanu un bezvīzu režīmu Turcijas pilsoņiem.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas