Ceļā uz Eiropu šogad miruši jau vairāk nekā 1000 patvēruma meklētāju

0 komentāri

Strauji palielinājusies bēgļu plūsma no Lībijas. Pēdējo divu dienu laikā, šķērsojot Vidusjūru, Eiropā ieradušies jau vairāk nekā trīs tūkstoši patvēruma meklētāju, bet vēl vismaz četri simti izglābti no grimstošām laivām.

Patvēruma meklētāji stāsta, ka teroristu grupējuma Daesh kontrolētajās teritorijās situācija ir katastrofāla. Nestabilitāte Lībijā ir iemesls arvien pieaugošai bēgļu plūsmai, ko savā labā izmanto cilvēku kontrabandisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vieta nedrošā, piepūšamajā laivā vienam cilvēkam izmaksā vidēji no divarpus līdz četriem tūkstošiem ASV dolāru. Lai spētu samaksāt šo summu, daudzi patvēruma meklētāji gatavi pārdot visu sev piederošo un pamest dzimteni.

Lībijā šobrīd atrodas apmēram seši tūkstoši teroristu grupējuma Daesh kaujinieku. Lai cīnītos ar teroristiem, ASV un vairākas citas valstis piekritušas palīdzēt apbruņot Lībijas armiju. Jau vēstīts, ka starptautiskās migrācijas aplēses liecina, ka šogad no Lībijas Eiropā varētu ierasties aptuveni miljons bēgļu.

Kopumā šogad Eiropā ieradušies jau teju 200 000 patvēruma meklētāju, bet vēl vairāk nekā 1000 ceļā miruši.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas