Noskaidrota iespējamā EgyptAir lidmašīnas katastrofas vieta

0 komentāri

Ir identificēta iespējamā EgyptAir lidmašīnas Boing A320 katastrofas vieta, atsaucoties uz Grieķijas gaisa satiksmes dienesta amatpersonas teikto, vēsta ziņu aģentūra AFP. Lidmašīna ar  56 pasažieriem un 10 apkalpes locekļiem uz klāja avarējusi jūrā, netālu no Grieķijai piederošās Karpatosas salas, kas atrodas netālu no Krētas salas.

Kā norāda Grieķijas gaisa satiksmes pārstāvji, EgyptAir gaisa kuģi katastrofas brīdī uzraudzījuši Ēģiptes gaisa dispečeri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā ziņots, ceturtdien, 19. maijā, ceļā no Parīzes uz Ēģiptes galvaspilsētu Kairu pazudusi aviokompānijas EgyptAir lidmašīna ar 56 pasažieriem un 10 apkalpes locekļiem uz klāja.

Karpatosas salas atrašanās vieta

Lidmašīna no radaru ekrāniem virs Vidusjūras pazudusi īsi pēc ielidošanas Ēģiptes gaisa telpā. Pēdējais signāls saņemts brīdī, kad lidmašīna lidojusi aptuveni 11,3 kilometru augstumā. Tāpat piloti nav ziņojuši par to, ka lidmašīnai būtu radušās kādas problēmas.

Lidmašīnas meklēšanā ir izvērsta plaša operācija un iesaistīti plaši aviācijas spēki.

Lidmašīna no Parīzes bija izlidojusi pusnaktī, bet kontakti ar to pārtrūka šonakt pulksten 3.45 pēc Latvijas laika.

 

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas