Čehijas nacionālā aviosabiedrība “Czech Airlines” atlaidīs trešdaļu darbinieku

0 komentāri

Šādu soli Čehijas nacionālā aviosabiedrība pieņēma pamatojoties uz restrukturizāciju, kuru pasteidzinājusi pieprasījuma samazināšanās.

Pēdējā laikā kompānija saskārusies ar  ievērojamu biļešu rezervāciju un pasažieru skaita kritumu no Krievijas un citām bijušās Padomju Savienības valstīm. Kompānija to saista ar Ukrainas krīzi.

Kopumā plānots atlaist vairāk nekā 33 darbiniekus, 77 pilotus, 172 stjuartus un 66 biroja darbiniekus.

Plašākus komentārus kompānija šobrīd nesniedz.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas