Čečenijas līdera atbalstītāji ar olām apmētājuši cilvēktiesību aizstāvjus

0 komentāri

Čečenijas līdera Ramzana Kadirova atbalstītāji preses konferencē Maskavā uzbrukuši Krievijas cilvēktiesību aktīvistiem un apmētājuši viņus ar olām.

Divi gados jauni vīrieši ar olām apmētāja cilvēktiesību aktīvistu organizācijas Memoriāls pārstāvi Aleksandru Čerkasovu un Komitejas pret spīdzināšanu priekšsēdētāju Igoru Kaļapinu. Apmētātāji presei skaidroja, ka šāds ”sods” A. Čerkasovam un I. Kaļapinam ir par vienpusīgas informācijas atspoguļošanu. Pēc demonstrantu domām, viņi nav pietiekami uzsvēruši arī labos darbus, ko ir paveicis čečenu līderis R. Kadirovs.

Incidents notika preses konferencē, kurā cilvēktiesību aktīvisti ziņoja par nemiernieku radu māju dedzināšanai Ziemeļkaukāza reģionā. Šāda prakse Čečenijā aizsākās kopš R. Kadirovs aicināja atriebties kaujinieku radiniekiem.

Organizācija Memoriāls skaidro, ka pēc šī likuma stāšanās spēkā dedzina pat to radinieku mājas, kuri nav uzturējuši kontaktus ar tiem, kas pievienojušies nemiernieku kustībai.

R. Kadirovs ir pašreizējais čečenu līderis un bijušais separātists.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas