Čečenijā Kadirova sabiedrotais apņēmis otru sievu – 17 gadus vecu jaunieti

0 komentāri
Čečenijā Kadirova sabiedrotais apņēmis otru sievu – 17 gadus vecu jaunieti
Foto: AP

Čečenijas prokremliskā līdera Ramzana Kadirova sabiedrotais, kuram jau ir viena sievai, sestdien apprecējies ar 17 gadus vecu meiteni, šādi, pēc visa spriežot, pārkāpjot Krievijas likumus, ar kuriem poligāmija ir aizliegta.

Kadirovs personīgi esot devis svētību 47 gadus vecā vietējās policijas priekšnieka laulībām ar pusaudzi. Laulību reģistrēšanas birojā Groznijā līgava izskatījās nomākta, no notikuma vietas vēstīja ziņu aģentūras AFP korespondents. Jautājums, vai viņa vēlās stāties laulībā ar policijas priekšnieku Nažudu Gučigovu, jaunietei tika uzdots trīs reizes, līdz viņa beidzot atbildēja  – jā. Svinības turpinājās restorānā, kur viesu vidū bija arī Kadirovs.

Laulības, par kurām tika paziņots jau aprīlī, Krievijā izraisījušas plašu rezonansi. Vairāki mediji ziņoja, ka jauniete piespiesta precēties ar gados krietni vecāko līgavaini.

Kremļa cilvēktiesību komisāre Ella Panfolova nosodīja laulības, sakot ka tās atgādina viduslaiku paražas, un pauda cerību, ka tās nenotiks.
Viņa aicināja īstenot sankcijas, ja tās tomēr notiktu.

Kadirovs savukārt sociālajā tīklā Instagram skaidroja, ka laikrakstu “publikācijas ir tikai un vienīgi meli! Mīlestībai nav vecuma”.
Krievijas bērnu tiesību ombudsmens Pāvels Astahovs taisnojās, ka ar šīm laulībām netiek pārkāpti nosacījumi par minimālo vecumu, kāds ir jāsasniedz laulību pretendentiem. Uz jautājumiem par poligāmiju viņš nevēlējās atbildēt.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas