Čečeni 9. maija svinībās sarīko Reihstāga ”ieņemšanu”

0 komentāri

Ar teatralizētu Reihstāga ieņemšanu un nacistiskās Vācijas karaspēka daļu zīmotņu nolikšanas pie Ramzana Kadirova kājām – šādi Čečenijā noris galvenais 9. maija pasākums par godu Otrā pasaules kara beigām jeb kā Krievijā to dēvē – Uzvaras dienas 70. gadadienai.

Kaukāza tautas ir allaž izcēlušās, un čečeni noteikti ir viņu vidū. Sak, militārā parāde tas ir tik prognozējami, tik paredzami – vajag kaut ko nebijušu. Tā, lai izceltos uz visu pārējo fona, tā, lai runā visi! Tā nu čečenu radošie prāti, kuru vidū šoreiz, visticamāk, bija arī Ramzans Kadirovs nolēma – jārekonstruē Reigstāga ieņemšanas aina. Sacīts – darīts!

Foto

Groznijas ielās tiek uzbūvētas dekorācijas, kas atgādina 1945. gada Reihstāga apkārtni Berlīnē. Sprāgst skaņu granātas, visapkārt joņo čečenu karavīri, kas saģērbi sarkanās armijas tērpos un pēc ”Reihstāga ieņemšanas” tiek pacelts sarkanais karogs. Savukārt ”sakauto” vācu karaspēka zīmotnes tiek nomestas pie Kadirova kājām. Tādas, lūk, 9. maija svinības Čečenijā!

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas