Bulgārija aptur Krievijai svarīga gāzesvada būvniecību

0 komentāri

Bulgārija apturējusi Krievijas atbalstītā gāzesvada “South Stream” būvniecību savā teritorijā. Tā nolemts, reaģējot uz Eiropas Savienības un ASV kritiku.

Gāzes vads “South Stream”, kuru paredzēts būvēt pa Melnās jūras gultni, apejot Ukrainu, ir viens no galvenajiem Maskavas projektiem. Maskava to vēlas īstenot, lai, eksportējot Krievijas dabasgāzi uz Rietumeiropu, apietu Ukrainas teritorijā izvietoto gāzes transporta infrastruktūru.

Eiropas Komisija uzskata, ka šis projekts pārkāpj bloka noteikumus. Eiropas Savienības enerģētikas komisārs Ginters Etingers norāda, ka projekts “South Stream” nevirzīsies uz priekšu, kamēr Krievija nemainīs kursu attiecībā uz politisko krīzi Ukrainā un nebūs gatava konstruktīvai sadarbībai saskaņā ar Eiropas Savienības likumiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas