Bruņots vīrietis ASV koledžā nošauj deviņus cilvēkus

0 komentāri

Bruņots uzbrucējs kādā koledžā Oregonas štatā, ASV, nošāvis deviņus un ievainojis septiņus cilvēkus.

Uzbrucējs bija kāds 26 gadus vecs vīrietis Kriss Hārpers Mersers. Paša sarīkotajā teroraktā koledžā Rouzburgā viņš metodiski gājis no klases uz klasi, šaujot pa studentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija, ierodoties notikuma vietā, atrada šāvēju vienā no koledžas ēkām un iesaistījās apšaudē, viņu nogalinot.

Policija patlaban skaidro uzbrucēja rīcības motīvus. Tiek ziņots, ka viņš jau iepriekš interneta forumos atklājis savus nodomus sarīkot apšaudi.

Slaktiņš Rouzburgā ir pēdējais masu slepkavību sērijā, kas pēdējo gadu laikā piedzīvotas Amerikas Savienoto Valstu mācību iestādēs, kinoteātros, armijas bāzēs un baznīcās.

Reaģējot uz notikušo, ASV prezidents Baraks Obama pārmetis Kongresam, ka tas bloķē stingrākas ieroču kontroles ieviešanu.


Baraks Obama, ASV prezidents:

Mēs tērējam vairāk nekā triljonu ASV dolāru un pieņemam neskaitāmus likumus, veidojam veselas aģentūras cīņai ar terorismu. Un tajā pašā laikā mums ir Kongress, kas atklāti bloķē mūsu centienus pat ievākt datus par to, kā mēs varētu samazināt ieroču upuru skaitu. Tas, ka mēs ļaujam reizi dažos mēnešos tam notikt, – tā ir mūsu politiskā izvēle.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas