Parīzē aplaupa Saūda Arābijas princi

0 komentāri

Uzbrukums Saūda Arābijas prinča konvojam notika neilgi pēc tam, kad tas atstāja vēstniecību, lai dotos uz Leburžē lidostu Parīzes ziemeļdaļā. Automašīnas izbrauca uz Parīzes apvedceļa, kur tās slēpnī jau gaidīja uzbrucēji, bruņojušies ar Kalašņikova automātiem.

Viņi nobloķēja ceļu pēdējai automašīnai konvojā, un, sagūstot vēstniecības šoferi, devās prom. Laupītāju guvums – vismaz ceturtdaļmiljons eiro skaidrā naudā, kā arī sensitīvi diplomātiski dokumenti.

Policijas eksperti uzskata, ka ātrums un veids, kādā tika veikts uzbrukums, liecina par pieredzējušas un labi informētas kaujinieku grupas līdzdalību.

Lai arī konvojā bija vēstniecības transports, tajā neatradās kāds valdības pārstāvis un šī iemesla dēļ tam netika nodrošināts policijas eskorts. Pats princis atradās konvoja pirmajā automašīnā. Viņa vārds netiek atklāts, Sauda Arābijas vēstniecība šobrīd atturas sniegt arī citu informāciju par šo uzbrukumu un tā iemesliem.

Izskanējusi informācija, ka tie varētu būt kaujinieki ar armijas pieredzi no kādas Austrumeiropas valsts.

Viens no BMW markas auto, kas tika izmantots uzbrukumā, vēlāk tika atrasts sadedzināts kādā Parīzes austrumdaļas piepilsētā. Noziedznieki joprojām ir brīvībā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas