Bruņota apšaude ASV; vismaz 14 bojāgājušie

0 komentāri

Pasaules mediju uzmanība pievērsta Kalifornijai. Tur masu apšaudē bojā gājuši vismaz 14 cilvēki un vēl vismaz 17 ievainoti.

Apšaude notikusi pagājušajā naktī Sanbernardīno pilsētā medicīniskās aprūpes centrā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mediji vēsta, ka uzbrukumu veikuši trīs cilvēki maskās. Darbinieki steiguši paslēpties un ieslēgušies savos kabinetos.

Šāvējiem izdevies aizbēgt, taču īsi pēc tam policisti tomēr sadzinuši pēdas uzbrucēju automašīnai. Sākusies apšaude, nogalināti divi iespējamie uzbrucēji – smagi bruņots vīrietis un sieviete, zināms, ka arī viens policists ir cietis, bet briesmas viņa dzīvībai nedraud.

Šobrīd nav informācijas par to, kas noticis ar trešo šāvēju. Nav zināms, kāds bijis uzbrukuma motīvs, taču policija pieļauj, ka tas varētu būt terorakts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas