Britu premjers ļoti nevēlas Junkera nonākšanu EK prezidenta krēslā

0 komentāri

Dedzīgākais bijušā Luksemburgas premjera Žana Kloda Junkera oponents, Lielbritānijas premjers Deivids Kemerons, solījis cīnīties līdz galam, lai nepieļautu Junkera nonākšanu Eiropas Komisijas prezidenta krēslā.

Preses konferencē Londonā Kemerons sacīja, ka neesot ne runas, ka viņš varētu mainīt savu nostāju.

Junkers tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem kandidātiem uz Eiropas Komisijas prezidenta posteni, jo viņa pārstāvētā Tautas Partija vēlēšanās ieguva vislielāko balsu skaitu. Tomēr pret viņa virzīšanu amatam asi iebilst Lielbritānija, kas ir sākusi plašu kampaņu un savā pusē nostādījusi jau vairākus citu valstu vadītājus.

Vienošanās jāpieņem līdz jaunā parlamenta sasaukuma pirmajai sēdei jūlija sākumā. Lielākās Eiroparlamenta politiskās grupas brīdina, ka šīs kārtības neievērošana tikai vēl vairāk mazinātu ticību Eiropas Savienībai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas