Britu policija dzen pēdas bandai, kas veikusi, iespējams, lielāko laupīšanu valsts vēsturē

0 komentāri

Lielbritānijas policija turpina dzīt pēdas bandai, kas veikusi, iespējams, lielāko laupīšanu valsts vēsturē. Aplaupot kādu privāto depozītu novietni, noziedznieku guvums varētu būt mērojams ar apmēram 200 miljoniem mārciņu.

Aplaupītā depozītu glabātuve atrodas galvenajā Londonas juvelierizstrādājumu biznesa rajonā Hatongārdenā, kur liela daļa uzņēmumu ir saistīti ar dārglietu tirdzniecību. Tāpēc tiek pieļauts, ka privāto depozītu kastēs bija gan nauda, gan dārglietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija norāda, ka šonedēļ pastrādātā laupīšana bijusi labi organizēta un tās līmenis liek secināt, ka to varēja izdarīt vien diezgan šaurs personu loks. To atzīst arī vietējie uzņēmēji.

Noziedznieki pie sava guvuma tika, izmantojot lifta šahtu. Viņi sabojāja liftu un pa šahtu no otrā stāva nokļuva pagrabstāvā, kur atradās depozītu glabātuve.

Lai izurbtos cauri divus metrus biezajai īpaši stingrā betona sienai, viņi izmantoja augstas raudzes profesionālo celtniecības tehniku. Iekļuvuši novietnē, zagļi iztukšoja apmēram 70 depozītu lādes.

Policija šobrīd kontaktējas ar to īpašniekiem, lai noskaidrotu, kas īsti un cik daudz ir nolaupīts.

Daži uzskata, ka var jau atvadīties no savām dārglietām, jo depozīts nav bijis apdrošināts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas