Britu mediju regulators nolemj nesodīt NTV Mir Lietuva par neobjektivitāti, ziņojot no Ukrainas

0 komentāri

Pēc Lietuvas mediju uzrauga lūguma neatkarīgais Lielbritānijā bāzētais mediju regulators Ofcom šovasar pievērsās NTV Mir Lietuvas kanāla analīzei. Konkrēti – divām šā kanāla pārraidēm Profesija reportieris un ziņu raidījumam Šodien. Britu regulators secinājis, ka, atspoguļojot notikumus Ukrainā, NTV Mir informāciju pasniedzis sagrozīti, uzklausījis tikai vienas puses viedokli un tādējādi pārkāpis britu apraides kodeksu.

TV3 Ziņām izdevies sazināties ar britu regulatoru Ofcom un noskaidrot, ka nekāds sods NTV Mir par informācijas sagrozīšanu netiks piemērots. Tikai tad, ja kanāls būtu aicinājis uz karu vai vardarbību, tam varētu draudēt īslaicīga translācijas pārtraukšana vai naudas sods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa, Lietuvas mediju regulators pērn uz trim mēnešiem aizliedza NTV Mir retranslāciju Lietuvas teritorijā, pamatojot to ar kara propagandu. Šāds aizliegums ticis piemērots RTR Planeta un Pirmajam Baltijas kanālam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas