Britu labdarības organizācija apmaksā mājupceļu bez pajumtes palikušam latviešu viesstrādniekam

0 komentāri

Britu labdarības organizācija apmaksājusi mājupceļu 28 gadus vecam Latvijas valstspiederīgajam, kurš Lielbritānijā dzīvoja uz ielas. Vīrietis no Latvijas nakšņojis krūmājā Spaldingas pilsētā.

Latvijas valstspiederīgais Lielbritānijā strādājis gadījuma darbus, taču atalgojums nav bijis pietiekošs mājokļa īrēšanai, tāpēc viņš nakšņojis uz ielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spaldingas labdarības organizācija, kas strādā ar bezpajumtniekiem, uzgājusi viesstrādnieku nakšņojam uz ielas un, uzklausot viņa stāstu, piekritusi apmaksāt vīrietim mājupceļu.

“Cilvēki varētu jautāt, kāpēc mēs tērējām naudu, lai nosūtītu viņu atpakaļ uz Latviju, bet tas maksā ļoti maz, salīdzinot ar iespējamām ilgtermiņa izmaksām veselības aprūpei un izmitināšanai,” skaidroja organizācijas pārstāvis Džeisons Mariots.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas