Britu izstāšanās no ES – viens no lielākajiem riskiem Eiropas ekonomikai, pauž Eirogrupas prezidents

0 komentāri

Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES), rada vienu no lielākajiem riskiem Eiropas ekonomikā, par to paziņojis Eirogrupas prezidents Jerūns Deiselblūms.

“Manuprāt, Brexit ir acīmredzams risks šajā brīdī, un īstermiņā, iespējams, viens no lielākajiem riskiem mūsu ekonomikai. Tas apdraud galvenokārt Lielbritānijas ekonomiku, bet, protams, esmu noraizējies par sekām, kopumā visai Eiropai. Vēl vairāk esmu norūpējies par politisko ietekmi,” pauda Deiselblūms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielbritānijas ekonomisti uzskata, ka britu izstāšanās no ES bloka radītu neskaidrību par nākotnes tirdzniecības pasākumiem, kas varētu apdraudēt investīcijas visā Eiropā.

Tāpat tas radītu jaunus šķēršļus ES tirdzniecībai ar Lielbritāniju, kas šobrīd ir otra lielākā ES ekonomika.

Jaunākās aptaujas liecina, ka 44% Lielbritānijas pilsoņu referendumā gatavojas balsot par palikšanu ES, bet 38% atbalsta izstāšanos no Savienības.

Atgādinām, ka referendums par izstāšanos no ES, Lielbritānijā norisināsies 23. jūnijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas