Britu cietumā apprecas pedofils slepkava un homofobs slepkava

0 komentāri

Lielbritānijā notikušas pirmās geju pāra laulības cietumā. Jāvārdu viens otram teikuši Mihails Galatinovs un Marks Gudvins. Pirmais no viņiem – pedofils, kurš izcieš sodu par geja slepkavību. Otrs – noziedznieks, kurš cietumā nonācis arī par geja slepkavību.

Ceremonija notika stingra režīma cietumā Full Sutton. Tajā piedalījās ap 20 viesu – četri apsargi, daži jaunlaulāto radi, kā arī grupiņa pārējo ieslodzīto. Britu laikraksts Independent vēsta, ka jaunlaulātais geju pāris pēc jāvārda teikšanas pamielojās ar kāzu torti, un kāzu svinīgajā solījumā viens otru nodēvēja par garīgo partneri. Cietuma pārstāvji vēsta, ka kāzu organizēšanai nav iztērēts ne penijs britu nodokļu maksātāju naudas.

Interesanti, ka abi noziedznieki sodu izcieš dažādos cietuma korpusos. Abi jaunlaulātie atzīst, ka satikušies un iepazinušies, pastaigājoties cietumā, savukārt cietuma bibliotēka kalpojusi kā buduārs mīlas priekiem. Tomēr arī pēc laulībām abi ieslodzītie dzīvos atsevišķās kamerās.
Galatinova tēvs, komentējot dēla laulības, pavēstīja, ka, lai arī viņa dēls ir izdarījis slepkavību, taču arī cietumā viņam ir tiesības uz laimi. ”Kad atrodi mīlestību, tu tai seko. Pat cietumā. Katram ir tiesības uz laimi,” norādīja slepkavas tēvs.

Britu policija abus noziedzniekus klasificē kā bīstamus noziedzniekus, kas izdarījuši smagus sodus. Galatinovs, kurš pirms slepkavības jau bija izcietis sodu par pedofiliju, noslepkavoja kādu geju, ar kuru bija iepazinies čatā.

Savukārt Gudvina noziegumu – arī kāda geja slepkavību – policisti vienkārši nodēvējuši par bezjēdzīgu homofoba agresijas aktu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas