British Airways lidmašīnai lidojuma laikā nolūst šasija

0 komentāri

Sāpīgu nosēšanos piedzīvojuši aviopasažieri, kas ar aviokompānijas British Airways lidmašīnu bija ceļā uz Johannesburgu, Dienvidāfrikā.

Nosēžoties uz skrejceļa, lidmašīnai nolūza šasija. Tiesa gan, pilots problēmas ar šasiju pamanīja īsi pirms nosēšanās un paspēja brīdināt lidmašīnas pasažierus.

Aculiecinieki stāsta, ka lidmašīnai nolūzusi kreisā šasija un spārns atsities pret zemi, radot dzirksteļu mākoni.

Par laimi, pieredzējušais pilots ar situāciju ticis galā veiksmīgi, un neviens no pasažieriem nav guvis ievainojumus. Neatkarīgi no tā aptaujātie pasažieri izteicās, ka negribētu šādu nosēšanos atkārtot.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas