Britiem apnikusi Eiropas Savienība! 45% grib izstāties!

0 komentāri

Patlaban Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības atbalsta 45% britu, bet palikšanu – 36%, atklāj jaunākās aptaujas dati.

Tikmēr politikas analītiķi pauž viedokli, ka Lielbritānijai izstājoties no Eiropas Savienības, zaudētāji būtu visi, tādēļ sagaidāms, ka tuvākajos mēnešos par šo tēmu tiks daudz runāts un varas gaiteņos meklēti kompromisi, kas apmierinātu abas puses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielbritānijas un arī Eiropas politikā gaidāms karsts pavasaris un vasaras sākums. Lielbritānijas premjers Deivids Kamerons devis mājienu, ka referendums par britu palikšanu vai izstāšanos no Eiropas Savienības varētu notikt jau jūnijā un tiek minēts, ka lielā izvēles diena varētu būt 23.jūnijs.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas