Briti vēlas liegt valstī iebraukt skandalozajam ASV prezidenta amata kandidātam

0 komentāri

Lielbritānijas parlaments šodien spriedīs, vai skandalozajam politiķim un nekustamo īpašumu magnātam Donaldam Trampam liegt iebraukt Apvienotajā Karalistē.

Protestējot pret Trampa skarbajiem izteikumiem, ka musulmaņiem vajadzētu liegt iebraukt ASV, vairāk nekā pusmiljons britu internetā parakstīja petīciju, kurā pausts aicinājums liegt Trampam ieceļošanu Lielbritānijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iniciatīva nodota likumdevēju rokās, un šodien paredzēta tās izskatīšana. Petīcijā teikts, ka arī iepriekš vairākiem naidu kurinošos izteikumos apsūdzētajiem liegts iebraukt valstī, tāpēc arī šajā gadījumā būtu jārīkojas tāpat.

Tramps paziņojis, – ja viņam tiks noteikts ieceļošanas aizliegums, viņš atteiksies no plānotajām miljardu dolāru lielajām investīcijām Lielbritānijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas