Briseles Zaventemas lidosta esot “tehniski gatava” atsākt darbu

0 komentāri

Briseles Zaventemas lidosta esot “tehniski gatava” atsākt darbu pēc pagājušajā nedēļā tur notikušā terorakta. Pirmie lidojumi varētu atsākties jau piektdienas vakarā.

Lidostas darbības atsākšanai atļauju ir devis ugunsdzēsības dienests un Beļģijas Civilās aviācijas pārvalde. Tomēr izlidošanas zona strādās vien ar 20% kapacitāti, stundā uzņemot ap 800 pasažieriem, kas būs būtiski mazāk nekā iepriekš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lidosta atsāks pasažieru reisus pagaidu infrastruktūrā, kas domāta bagāžas reģistrācijai. Lidostas ģenerāldirektors norādījis, ka būs nepieciešami vairāki mēneši, lai lidostas darbs atgrieztos ierastajā režīmā.

Foto

Tāpat arī Briseles lidostas policija norāda, ka drošības sistēmu lidostā viņi kritizējuši jau vairākus mēnešus pirms terorakta. Atklātā vēstulē varasiestādēm akcentējot, ka nav bijušas nekādas iespējas veikt drošības kontroles nedz par pašiem pasažieriem, nedz viņu bagāžām reģistrācijas zonā līdz pat centralizētajai drošības zonai ar skeneriem.

Lidosta ir slēgta kopš 22. marta, kad divi islāmistu pašnāvnieki uzspridzinājās izlidošanas zālē. Policija joprojām meklē trešo teroristu, kura bumba neuzsprāga.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas