Briseles lidosta pēc traģiskajiem teroraktiem darbu vēl neatsāks

0 komentāri

Pretēji plānotajam, Briseles lidosta pēc traģiskajiem teroraktiem darbu šodien tomēr vēl neatsāks.

Lidostas ģenerāldirektors iepriekš bija paudis cerību, ka, sākot no šodienas, lidostas darbu varētu atjaunot vismaz daļēji. Vakar lidostā notikušas izdarīto remontdarbu un drošības pasākumu pārbaudes, un nolemts, ka tā tomēr vēl paliks slēgta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lidostas pārstāvji gan nolieguši, ka par pamatu šādam lēmumam būtu neapmierinoši pārbaužu rezultāti. Patlaban nav zināms, kad tieši lidosta darbu varētu atsākt.

Lidostas pārstāvji norādījuši – lai atgrieztos pie ierastā darba ritma, būs vajadzīgi vairāki mēneši.

Jau vēstījām, ka pagājušajā nedēļā teroristu grupējuma Daesh sarīkotos sprādzienos Briseles lidostā un metro, bojā gāja 35 cilvēki un vēl 340 ir ievainoti.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas