Briselē pēc apšaudes izsludina paaugstinātas drošības trauksmi

0 komentāri

Beļģijas galvaspilsētā Briselē izsludināta paaugstinātas drošības trauksme pēc tam, kad notikusi pretterorisma operācijā Vervjē, valsts austrumos, kurā nogalināti divi terorismā aizdomās turamie, bet viens aizturēts.

Aizdomās turamie bija nesen atgriezušies no Sīrijas un bija plānojuši Beļģijā sarīkot liela mēroga uzbrukumus, paziņojusi policija. Pagaidām nekas neliecina, ka šī lieta būtu saistīta ar pagājušā nedēļā Parīzē pastrādātajiem teroraktiem, norādījis prokurors, piebilstot, ka izmeklēšana sākusies jau pirms vairākām nedēļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija kopumā bija veikusi desmit reidus, tostarp arī valsts galvaspilsētā Briselē. Kratīšanas laikā aizdomās turamie atklāja uguni uz policijas spēkiem, kuri viņus nogalināja.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas