Briselē, par spīti terorisma draudiem, tiek atsāktas mācības skolās

0 komentāri

Beļģijas galvaspilsētā Briselē trešdien tika atsāktas mācības skolās un pakāpeniski atjaunota metro darbība, taču pilsētā joprojām ir spēkā augstākais – ceturtais – terorisma trauksmes līmenis.

Tas ir spēkā kopš sestdienas, pastāvot bažām, ka vairākās pilsētas vietās varētu tikt sarīkoti Parīzes teroraktiem līdzīgi uzbrukumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Darbu atsākuši arī muzeji un koncertzāles, tiesa gan, pilsētā šodien ievesti armijas un policijas papildspēki, kas gādā par drošību pie skolām un metro stacijās, kā arī citviet pilsētas ielās. Tomēr daudzi iedzīvotāji ir neizpratnē par valdības politikas maiņu, jo meklētie teroristi nav atrasti.

“No vienas puses, es pilnībā uzticos skolai, jo zinu, ka šie cilvēki zina, ko dara, man nav šaubu par to. Taču, no otras puses, man ir šaubas par valdības lēmumiem, jo tie šķiet neloģiski. Kā mātei, kā pilsonei man rodas jautājums – kāpēc tika slēgtas skolas, un kāpēc tās piepeši atkal ir atvērtas. Mums nav pamatotas informācijas,” teic Briseles iedzīvotāja un 10 gadus vecas skolnieces māte Sandrīne.

Skaties foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas