Briselē aizvien turpinās ar spridzekli bruņota pašnāvnieka tveršana

0 komentāri

Beļģijas galvaspilsētā Briselē aizvien turpinās terorista-pašnāvnieka notveršanas operācija. Naktī uz svētdienu pilsēta esot bijusi kā izslaucīta, ziņo BBC.

Ielās patrulējuši policisti, un turpinājusies Salaha Abdeslama (Salah Abdeslam) meklēšana – drošības iestādes domā, ka šis vīrietis ir bruņojies ar spridzekli, ko aplicis sev ap vidukli kā jostu.

Beļģijas premjerministrs pauda, ka esot diezgan “precīza informācija”, ka vairāki indivīdi, kas bruņojušies ar spridzekļiem un ieročiem, varētu veikt uzbrukumus Briselē vairākās vietās.

Saskaņā ar drošības iestāžu informāciju šis vīrietis patlaban atrodas Briselē, taču mēģina nokļūt Sīrijā.

Jāatgādina, ka Briseles vārds pēdējās dienās izskanējis kā “teroristu galvaspilsēta”, proti, šajā Eiropas pilsētā bāzējās teroristi, kuri veica asiņainos uzbrukumus, kas prasīja 130 cilvēku dzīvības Parīzē pagājušās nedēļās beigās.

Foto!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas