Brīdina par Krievijas militārās klātbūtnes pastiprināšanos

0 komentāri

Augsta ranga NATO spēku komandieris brīdinājis, ka Krievijas militārās klātbūtnes pastiprināšana anektētajā Krimas pussalā draud ar visas Melnās jūras kontroles sagrābšanu.

Ģenerālis Filips Brīdlovs, kurš šodien viesojās Kijevā, arī uzsvēris, ka Krievijas spēki joprojām atrodas Ukrainas austrumu daļā, lai koordinētu un apmācītu separātistu vienības. Tiesa gan, viņš nekonkretizēja Ukrainā esošo Krievijas karavīru skaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šāds paziņojums izpelnījies Maskavas dusmas. Tikmēr Belbekas aerodromā Krimā šodien ieradās vairāki Krievijas iznīcinātāji, apstiprinot ģenerāļa paustās bažas par Maskavas militārās klātbūtnes pastiprināšanos Melnās jūras reģionā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas