”Brexit” var kļūt par pirmo soli ES sairšanai, brīdina Eiropadomes prezidents

1 komentārs

“Brexit” var kļūt par pirmo soli Eiropas Savienības (ES) sairšanas procesā, tā aicinot britus balsot par palikšanu blokā, norādījis Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

Tusks norādīja, ka visu eiropiešu un Eiropas līderu vārdā aicina britus palikt ES. Viņš atzina, ka neapmierinātība ES jūtama arī no citām valstīm, ne tikai Lielbritānijas, un būtu muļķīgi ignorēt vēstījumu, ko nes “Brexit” referendums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Palieciet ar mums, jūs mums esat vajadzīgi! Lielbritānijas izstāšanās var kalpot kā pirmais solis visas savienības sabrukumam. Tas ir diezgan reāli, jo mēs jūtam neuzticību Eiropai. Neuzticību gan dalībvalstu, gan sabiedrības vidū,” piebilda Tusks.

Jau vēstīts, ka vairāku ES valstu līderi un ārpolitikas eksperti brīdinājuši – gadījumā, ja briti referendumā nobalsos par izstāšanās no ES, tad jārēķinās ar neprognozējamām un tālejošām sekām.

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Mūsu Eiropas deputatiem vajadzētu izskaidrot Ruskam latviesu gudrību, ka par vēlu barot suni, kad vilks jau aitās.Eiropas valdošie birokrāti biezi ir prasībās pārcentušies.

    22.06.2016 10:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas