Brenosona kosmosa kuģa Virgin Galactic katastrofā vaino nolaišanās sistēmu

0 komentāri

ASV privātā kosmosa kuģa Virgin Galactic katastrofas izmeklētāji nākuši klajā ar jaunu paziņojumu – kā viens no gaisa kuģa nelaimes iemesliem tiek minēts pāragri nostrādājusī nolaišanās sistēma.

Šīs kļūmes dēļ neatkarīgi no pilota komandas gaisa kuģa ātrums vairākkārt samazinājies brīdī, kad tam vēl nevajadzēja notikt.

Tajā pašā laikā tiek akcentēts, ka par notikušā patiesajiem iemesliem vēl ir pāragri spriest, jo kosmosa kuģis gaisā sadalījies vairāku savstarpēji saistītu iemeslu dēļ.

ASV medijos iepriekš ziņotais par degvielas tvertņu un motora bojājumiem nav apstiprinājies – izmeklētāji tos atraduši neskartus.

Jau ziņots, ka piektdien traģiski beidzās ASV kosmosa kuģa izmēģinājuma lidojums, kura laikā gāja bojā viens no diviem pilotiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas