Bloķējoties pilotu kabīnes durvīm, galvenais pilots nevar nosēdināt lidmašīnu

0 komentāri

Neikdienišķu piezemēšanos ASV bija spiesta veikt aviokompānijas Delta Airlines lidmašīna. Otrajam pilotam nācās vienam nosēdināt lidmašīnu, jo nobloķējās pilotu kabīnes durvis un galvenais pilots palika ārpusē.

Pirmais pilots bija tikai uz neilgu brīdi izgājis no kabīnes. Kad kabīnes durvis nobloķējās, viņa palīgs izsludināja ārkārtas stāvokli un veiksmīgi nosēdināja lidaparātu Losandželosas lidostā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neviens no 168 pasažieriem necieta. Incidents notika neilgi pirms plānotā galapunkta sasniegšanas, tādēļ pasažieriem neērtības nesagādāja un viņi piezemējās plānotajā lidostā.

ASV likumi ļauj pasažieru lidmašīnas nosēdināt arī vienam pilotam.

Aviokompānijas Delta Airlines piloti tiekot apmācīti arī šādiem gadījumiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas