Bīstama tendence – Daesh “iedvesmo” uzbrukumiem arī ar grupējumu nesaistītus cilvēkus

0 komentāri

Intensīvie terorisma apkarošanas pūliņi nav samazinājuši Daesh teroristiskās spējas un globālo izplatību, tā paziņojis ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktors.

Džons Brenans, CIP direktors, norādījis, ka teroristu ciestie zaudējumi Irākā un Sīrijā grupējuma izplatību nemazinās. Gluži pretēji, tas varētu veicināt lielākus un intensīvākus teroristu uzbrukumus citās valstīs ārpus džihādistu kontrolētajām teritorijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

CIP uzskata, ka Daesh ir liels skaits Rietumu kaujinieku, kuri potenciāli var kalpot kā slepenie aģenti uzbrukumu veikšanai.

Kā jaunu, bīstamu tendenci CIP vadītājs minējis arī Daesh spēju uzbrukumiem iedvesmot arī tieši ar grupējumu pilnīgi nesaistītus cilvēkus, kā tas, piemēram, bija traģiskajās Orlando un Sanbernardino apšaudēs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas