Bijušajam katoļu arhibīskapam jāstājas tiesas priekšā par pedofiliju

1 komentārs

Bijušais Romas katoļu baznīcas arhibīskaps Jozefs Vesolovskis stāsies tiesas priekšā saistībā ar apsūdzībām par bērnu pornogrāfijas glabāšanu un nepilngadīgo seksuālu izmantošanu.

Vatikāna prokurors nodevis lietu tiesai, un tā būs pirmā šāda veida tiesvedība Vatikānā. Apsūdzētais izmantojis nepilngadīgos laikā, kad bijis pāvesta sūtnis Dominikānā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms gada Vatikāna tiesa poļu garīdznieku izslēdza no priesteru kārtas. Šobrīd viņš atrodas mājas arestā turpat Vatikānā.

Pērn Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks pavēstīja, ka divi procenti katoļu priesteru ir pedofili. Pagājušajā gadā pāvests pieņēma stingrākus likumus, pedofiliju Vatikānā atzīstot par noziegumu, par kuru pienākas 12 gadu cietumā. Šis ir pirmais gadījums, kad par bērnu seksuālu izmantošanu aizdomās tur tik augstu Vatikāna amatpersonu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +1

    haralds elceris

    vot maita! un or†odoksu me†ropipolī†i tādi paši Šchwanzi!

    16.06.2015 11:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas