Berluskoni attaisno par seksuālu pakalpojumu pirkšanu no nepilngadīgās

1 komentārs

Itālijas augstākā tiesa pilnībā attaisnojusi bijušo premjeru Silvio Berluskoni tā dēvētajā Rūbijas lietā par seksuālu pakalpojumu pirkšanu no nepilngadīgas prostitūtas.

Pēc deviņu stundu ilgas apspriešanās Kasācijas tiesa vakar izbeidza ieilgušo tiesvedību pret Berluskoni par Marokā dzimušās dejotājas sniegto prostitūtas pakalpojumu izmantošanu, kad viņa vēl bija nepilngadīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesas lēmums ir galīgs un nav pārsūdzams. Tas ļauj Bersluskoni atgriezties lielajā politikā. Viņa labēji centriskā partija Forza Italia (Uz priekšu, Itālija) gatavojas reģionālajām vēlēšanām maijā.

Pagājušajā nedēļā Berluskoni beidza arī sabiedriskos darbus veco ļaužu pansionātā, kas viņam tika piespriesti par krāpšanos ar nodokļiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Rambo
    0

    Rambo

    Arābietes ātrāk nobriest. Citi tikai apskauž Silvio veiksmi ar Rūbiju. Abiem bija labi.

    12.03.2015 03:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas