Berlīnes iedzīvotāji pieprasa aizliegt koferus uz riteņiem

0 komentāri

Vācijas galvaspilsēta Berlīne plāno pieņemt likumu, kas aizliedz tūristiem pārvietoties pa pilsētu ar ceļojumu koferiem uz riteņiem. Šādas izmaiņas tiek apspriestas, pamatojoties uz to, ka lielas tūristu grupas rada neērtības iedzīvotājiem un rada vilcienam līdzīgu troksni.

Tūrisma nozares pārstāvji pret jauno ieceri noskaņoti skeptiski. Viņi uzskata, ka šādā veidā tiks panākta tūristu samazināšanās pilsētā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas