Berlīnē turpinās trīspusējās sarunas par Krievijas gāzes piegādēm Ukrainai

0 komentāri
Berlīnē turpinās trīspusējās sarunas par Krievijas gāzes piegādēm Ukrainai
Foto: AFP/SCANPIX

Tev noteikti jāizlasa

Piektdien, 30. maijā, Berlīnē turpināsies trīspusējās Ukrainas, Krievijas un Eiropas Savienības sarunas par Krievijas gāzes piegādēm Ukrainai.

Abas konfliktējošās valstis noteikušas gala termiņus, līdz kuram otrai pusei jāpiekāpjas, pretējā gadījumā solot attiecīgi rīkoties.

Ukraina pieprasa Krievijai samazināt gāzes cenu vai arī sola sūdzēt kaimiņvalsti Stokholmas arbitrāžas tiesā. Jāpiemin, ka Ukrainas noteiktais ultimāts pret Krieviju beidzās jau ceturtdien, 29. maijā, un bez panākumiem.

Tikmēr Krievija prasa Ukrainai samaksāt parādu vai arī jūnija sākumā tā samazinās gāzes piegādi.

Ja Krievija pārtrauktu dabasgāzes piegādes Ukrainai, tas apdraudētu arī gāzes piegādes vismaz 18 Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Skaties.lv jau ziņoja, ka otrās Eiropas Savienības, Krievijas un Ukrainas sarunas par turpmāko Krievijas dabasgāzes piegādi Kijevai, kas notika otrdien, 27. maijā, beidzās bez vienošanās.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas