Berlīnē turpinās trīspusējās sarunas par Krievijas gāzes piegādēm Ukrainai

0 komentāri

Piektdien, 30. maijā, Berlīnē turpināsies trīspusējās Ukrainas, Krievijas un Eiropas Savienības sarunas par Krievijas gāzes piegādēm Ukrainai.

Abas konfliktējošās valstis noteikušas gala termiņus, līdz kuram otrai pusei jāpiekāpjas, pretējā gadījumā solot attiecīgi rīkoties.

Ukraina pieprasa Krievijai samazināt gāzes cenu vai arī sola sūdzēt kaimiņvalsti Stokholmas arbitrāžas tiesā. Jāpiemin, ka Ukrainas noteiktais ultimāts pret Krieviju beidzās jau ceturtdien, 29. maijā, un bez panākumiem.

Tikmēr Krievija prasa Ukrainai samaksāt parādu vai arī jūnija sākumā tā samazinās gāzes piegādi.

Ja Krievija pārtrauktu dabasgāzes piegādes Ukrainai, tas apdraudētu arī gāzes piegādes vismaz 18 Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Skaties.lv jau ziņoja, ka otrās Eiropas Savienības, Krievijas un Ukrainas sarunas par turpmāko Krievijas dabasgāzes piegādi Kijevai, kas notika otrdien, 27. maijā, beidzās bez vienošanās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas