Berlīnē notiks jaunas Ukrainai veltītas sarunas

0 komentāri

Vācijā šodien gaidāmas jaunas Ukrainai veltītas sarunas. Berlīnē tiksies Ukrainas, Krievijas, Vācijas un Francijas ārlietu ministri.

Iepriekšējā šādā tikšanās reizē pagājušajā pirmdienā tā arī neizdevās vienoties par četru valstu galotņu sanāksmi, kas varētu notikt Kazahstānā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ņemot vērā jaunāko karadarbības saasināšanos Austrumukrainā, arī šobrīd vienošanos par šādu četrpusēju sanāksmi visdrīzāk neizdosies panākt, norādījusi Krievija.

Dalībvalstu izplatītajā paziņojumā sacīts, ka tagad galvenais mērķis ir nepieļaut tālāku militārā konflikta padziļināšanos un jaunu politisko eskalāciju starp Kijevu un Maskavu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas