Bēgļu uzbrukumi sievietēm Vācijā nav saistāmi ar terorismu, pauž NATO pārstāvis

2 komentāri

Iebraucēju veiktie uzbrukumi Jaungada naktī sievietēm Vācijā nav saistāmi ar kādu īpašu terorisma paveidu, kā to nodēvējusi daļa starptautisko mediju, raidījumā 900 sekundes sacīja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītājs Jānis Sārts.

Viņš akcentēja, ka sliktā ziņa ir tā, ka uzturēšanās atļauju īpašnieki šajos noziegumos ir “sastrādājušies” ar vietējiem noziedzniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – likumsargu saņemto iesniegumu skaits par uzbrukumiem gadumijā Ķelnes ielās ir jau pārsniedzis simtu. Apmēram tūkstoš tumsnēju vīriešu uzbruka sievietēm Vācijā – pēc liecinieku teiktā, veikusi masveida seksuālu agresiju pret sievietēm.

Vācijas iekšlietu ministrs Tomass de Mezjērs asi nosodījis masveida seksuālos uzbrukumus Vecgada vakarā, bet vienlaikus brīdinājis nepadarīt visus bēgļus par grēkāžiem.

Video!

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Seksualie maniaki bijuši vienmēr un visur, bet, ja vienlaicigi pastiprināti tas notiek Ķelnē, Cīrihē, Helsinkos un gan jau vēl kaut kur, tad kā to saukt, ja ne par terorismu?Varbūt kādu funkcionāru acis uzbrukumi sievietēm ir kādi jaungada jocini, sak, pašas vainīgas, kā bieži lasām latviešu komentāros?

    08.01.2016 11:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas