Bēgļu kuriozs! Migranti mēģina ielauzties kravas auto, bet uzskrien virsū polārlācim

0 komentāri

Vai ik dienas ziņojam par patvēruma meklētājiem, kuri pamet savas valstis un dodas Eiropas virzienā, cerot, ka netiks ceļā notverti. Tomēr ir kāds gadījums, kad policija bijusi glābiņš.

Kāds bēgļu bariņš migrantu piedzīvojis negaidītu pārsteigumu, kad, ielaužoties kravas automašīnā, kas devās uz Lielbritāniju, viņi konstatēja, ka to jau ir aizņēmis polārlācis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lācis vārdā Nisans atradās kravas automašīnā pie Francijas ostas Kalē, kad grupa migrantu atlauza durvis un iekāpa automašīnā. Šobrīd nav zināms, kāda bija migrantu pirmā reakcija, izdzirdot lāča rūcienu, taču viņi izskatījās manāmi atviegloti, kad dažas minūtes vēlāk viņus aizturēja Francijas policijas pārstāvji.

Par laimi, polārlācis Nisans atradās būrī, kurā tika sūtīts no Maskavas zoodārza labākas dzīves meklējumos Jorkšīras dabas parkā. Tiek ziņots, ka atšķirībā no šokētajiem migrantiem, lācis Lielbritāniju jau ir sasniedzis un šobrīd mēģina sadraudzēties ar saviem sugas brāļiem Viktoru un Pikseli.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas