Bēgļu krīzes ietekmē Čehija pastiprinājusi kontroli uz robežas ar Austriju

0 komentāri

Čehija pastiprinājusi kontroli uz robežas ar Austriju saistībā ar bēgļu krīzi pēc tam, kad līdzīgu lēmumu pieņēma Vācija.

Kā skaidroja Čehijas iekšlietu ministrs Milans Chovanecs – šāds lēmums pieņemts, jo Vācijas robežkontroles atjaunošana nozīmē, ka Čehija tagad ir vienīgais apvedceļš bēgļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad Čehija ir pastiprinājusi policijas apsardzi pie robežas ar Austriju.

Pagaidām par citu pasākumu ieviešanu netiek ziņots, taču Čehijas varasiestādes norāda, ka to izvērtēs – skatoties, cik liels būs bēgļu pieplūdums.

Čehija ir viena no valstīm, kas visaktīvāk iebilst pret bēgļu sadali pēc obligātu kvotu sistēmas, ko izstrādājusi Eiropas Komisija un ko atbalsta Vācija

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas