Bēgļu krīzes dēļ saasinās Balkānu valstu attiecības; Serbija aizliedz ievest Horvātijas preces

1 komentārs

Bēgļu krīze saasina attiecības starp Serbiju un Horvāriju, un Serbija noteikusi embargo Horvātijas kravu pārvadātājiem.

Serbija norāda, ka Horvātija ignorējusi ultimātu – līdz pusnaktij atcelt jebkādus kravu pārvadājumu ierobežojumus. Serbijas iekšlietu ministrs paziņojis, ka no šodienas cietīs abu valstu politiskās un ekonomiskās attiecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“No šī brīža policija un robežsardze Serbijas teritorijā liegs iebraukt ikvienai kravas automašīnai, kas reģistrēta Horvātijā. Tāpat mēs aizliedzam ievest Horvātijā ražotas preces. Mēs ceram, ka Horvātija saprot kādas sekas tas var radīt, un mēs atradīsim risinājumu,” norāda Serbijas iekšlietu ministrs Neboiša Stefanovičs.

Šis abu valstu starpā ir  nopietnākais strīds, kopš skandalozā Serbu politiķa Slobodana Miloševiča gāšanas, kad abas valstis pēc ilgu gadu konflikta sāka atjaunot politiskās attiecības. Jau vēstījām, ka, lai apturētu milzu bēgļu plūsmas, Horvātija vakar ierobežoja kravu pārvadājumus no Serbijas. Sķērsojot Serbijas robežu, Horvātijā divu nedēļu laikā nokļuvuši 40 000 bēgļu.

Skatise foto:

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Vai ar tām kravas masīnām iebrauc bēgļi?Citādi-kas kopīgs robežām,bēgliem un precēm.

    24.09.2015 15:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas