Bēgļu krīze rada bažas par ”zaudēto paaudzi”! Izsludina akciju Glābiet bēgļu bērnus

0 komentāri

Kamēr Eiropas Savienības (ES) un Turcijas vienošanās draud izgāzties, Eiropas krastus ik dienu sasniedz vairāki tūkstoši patvēruma meklētāju, tostarp arī simtiem bērnu.

Reaģējot uz to, ka bēgļu bērni spiesti dzīvot Eiropas valstīs izveidotās pagaidu nometnēs, kur lielākoties apstākļi ir dzīvošanai nepiemēroti, starptautiskās labdarības organizācijas izziņojušas akciju – “Glābiet bērnus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Organizācijas aicina ES valstis nodrošināt šiem bērniem izglītību un izstrādāt regulējumu, kas paredz, ka katram bēgļu bērnam, kurš ierodas Eiropā, vēlākais pēc mēneša, jānodrošina mācības skolās.

Organizācijas norāda, ka arvien pieaugoša migrācijas krīze rada bažas par “zaudēto paaudzi”, jo šobrīd tikai viens no četriem bēgļu bērniem pēc savas valsts pamešanas turpina mācības.

Savukārt tas veicina noziedzības un nabadzības līmeņa pieaugumu. Šodien šis aicinājums tiks iesniegts izskatīšanai ANO bēgļu aģentūrai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas