Bēgļu krīze plešas plašumā – 12 tūkstoši bēgļu zem klajas debess gaida rindā

1 komentārs

Saspringta situācija uz Grieķijas un Maķedonijas robežas. Lai sagaidītu savu kārtu tikt pāri robežai, Grieķijas pusē jau vismaz 12 tūkstoši cilvēku apmetušies zem klajas debess, pašuzceltās teltīs.

Situācija uz robežas nokaitēta tiktāl, ka ik dienu vairāki simti patvēruma meklētāju cauri robežas žogam cenšas izlauzties ar varu. Maķedonija savu robežu dienā ļauj šķērsot vien nelielai daļai migrantu. Tomēr robežas tuvumā turpina ierasties arvien jauni patvēruma meklētāji, tādēļ migrantu nometne Grieķijā pie Maķedonijas ir pārpildīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es esmu vīlies, nesaprotu, kāpēc viņi tā dara. Katru rītu līdz ar saullēktu mēs skrienam uz robežu ar cerību – vai mūs palaidīs, vai nē, ” saka kāds patvēruma meklētājs.

Apvienoto Nāciju Organizācija brīdinājusi, ka uz Grieķijas robežas ar Maķedoniju var izveidoties humānā krīze. Palīdzības organizācijas ziņo, ka migrantiem tur trūkst pārtikas un telšu; aukstais laiks atstāj negatīvu ietekmi uz cilvēku veselību.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Homērs Simpsons
    0

    Homērs Simpsons

    Tapec ka fasisti!

    04.03.2016 14:27

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas