Bēgļu krīze: ASV paziņo, ka gada laikā uzņems 100 000 bēgļu

0 komentāri

Amerikas Savienotās Valstis paziņojušas, ka gada laikā uzņems 100 tūkstošus bēgļu. Tikmēr pagājušajā naktī Eiropā centušies nokļūt vairāki desmiti tūkstoši nelegālo imigrantu.

Bēgļu pārpildīti autobusi un vilcieni aizvadītajā naktī ieradušies Austrijā no Ungārijas un Horvātijas. Tās jau iepriekš bija paziņojušas, ka nespēj tikt galā ar izmisušajiem cilvēkiem, kuri bēg no kara un nabadzības, meklējot labāku dzīvi Rietumeiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Grieķijas un Itālijas krasta apsardzei pagājušās nedēļas nogalē Vidusjūrā izdevies pārtvert kārtējās migrantu pārpildītās laivas. Šoreiz izglābti teju desmit tūkstoši bēgļu.

Migrantu krīze Eiropā izraisījusi nesaskaņas starp Rietumeiropu un Austrumeiropu par migrantu sadali, kā arī radījusi šaubas par Šengenas bezvīzu zonas nākotni, jo vairākas valstis atjaunojušas robežkontroli.

Rīt gaidāma Eiropas Savienības iekšlietu ministru ārkārtas sanāksme, kurai sekos arī ārkārtas valstu līderu samits trešdien.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas