Bēgļu invāzija: Eiropas līderi nosoda Austriju par robežkontroles plāniem

0 komentāri

Austrijas plāni pastiprināt robežas kontroli uz robežas ar Itāliju izsaukuši Eiropas līderu sašutumu. Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers to nosaucis par politisku katastrofu. Tā Junkers izteicies intervijā vienam no Vācijas laikrakstiem.

Arī Vācijas kanclere Angela Merkele un Itālijas premjerministrs Mateo Renci asi iebilst pret šo Austrijas ieceri, uzskatot, ka iekšējās robežkontroles atjaunošana nav labākais veids, kā risināt pašreizējo bēgļu krīzi. Austrija uzskata, ka Itālija nepietiekoši kontrolē migrantu plūsmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai to ierobežotu, Austrija jau sākusi robežkontroles punkta celtniecību uz Brenneja pārejas Alpu kalnos uz robežas ar Itāliju. Šo pāreju starp Austriju un Itāliju ikdienā izmanto vairāki tūkstoši kravas un vieglo automašīnu, tādējādi šis maršruts ir svarīgs transporta sistēmas mezgls. Pret iespējamo žoga būvniecību šodien Brenneja pārejā paredzēta arī protesta akcija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas