Bēgļiem grasās piedāvāt apmaksātus lidojumus no Grieķijas uz patvēruma valstīm

0 komentāri

Tuvojoties ziemai, garais ceļš cauri Balkānu valstīm, ko liela daļa migrantu veic kājām, kļūst īpaši bīstams. Lai bēgļus pasargātu, Eiropas Savienība (ES) plāno mudināt migrantus ilgāk uzkavēties Grieķijā un pēc tam ar apmaksātiem lidojumiem lidot uz patvēruma valstīm.

Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Bēgļu aģentūra paziņojusi, ka nepieciešama steidzama rīcība taču vispirms tam vajadzīga nauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka Eiropas valstu līderi vakar ārkārtas sanāksmē nolēma, ka ceļā no Grieķijas uz Vāciju ar ANO Bēgļu aģentūras atbalstu tiks izveidoti patvēruma punkti, kas spēs uzņemt 100 tūkstošus cilvēku.

Junkers: Bēgļi nosals un ies bojā, ja mēs nerīkosimies strauji

Bēgļi nosals un ies bojā, ja mēs nerīkosimies strauji – tā brīdinājis Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers svētdien, 25. oktobrī, notikušajā Eiropas līderu sanāksmē. Tajā pieņemts lēmums izveidot vēl papildu 100 tūkstošus vietu bēgļu nometnēs Balkānos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas